Tezmaksan, 5 Eksen Metal İşleme Teknolojisi ile  Çağla Şıkel’in Heykelini İşledi.

Tezmaksan, 5 Eksen Metal İşleme Teknolojisi ile Çağla Şıkel’in Heykelini İşledi.

Tezmaksan “Hassas Kusursuz Modern” 5 Eksen Metal İşleme Teknolojisi ile, Türkiye’nin En İyi Modeli Çağla Şıkel’in Heykelini İşledi.

Makine sanayi sektöründe, metale şekil veren tüm üreticilerin metal işleme teknolojileri konusunda “Daha Modern ,Daha Hızlı , Daha Hassas ve Daha Kusursuz” tezgahlarla çalışabilmeleri adına takım tezgahları sektörünün gündemine yerleşen 5 Eksen Teknolojisi Maktek Fuarında kullanıcıları ile buluşacak.
5 Eksen Teknolojisinin “Hassas, Kusursuz ve Modern” olması gerektiği mesajını veren Tezmaksan Makina, bu mesajını da Türkiye’nin en iyi modeli olan Çağla Şıkel ile bağdaştırarak anlatıyor.
5 Eksen yelpazesindeki ürünleri Çağla Şıkel’in “ Hassas , Kusursuz , Modern “ özellikleriyle, çapı 200mm, boyu 300mm olan çeliğe, ünlü modelin heykeli olarak şekil verdi. 3D tarama yöntemi ile tamamen birebir ölçüleri alınan Çağla Şıkel‘in modellemesi yapıldıktan sonra, CAM programı ile Tezmaksan Makina ürün yelpazesinde yer alan FRONTIER LU 620 5 eksen işleme merkezinde işlendi.
Çağla Şıkel’in Çelikten Heykelini , heykelin yapılış sürecini, programlanmasını ve kısa filmini Çağla Şıkel ile birlikte Hologram Show ile 2.Hall de 211 no’lu standında sergileyecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*