21 Yüzyıl Işık ve Aydınlanma çağı..

21 Yüzyıl Işık ve Aydınlanma çağı..

Altın Çağın insanların aydınlanmasında sadece bilgi ve gelişimin yetmeyeceği, cisimlerden ışığın yansımasının göz merceğiyle beyne ulaştığı zaman oluşturduğu görüntünün kalitesinin de çok fazla önem taşıması,insanların bulundukları ortamlarda çevrelerini görebilmek için ortamın ve bulundukları karanlıkların da kaliteli aydınlatılması günümüzdeki en önemli etkenlerin başında gelmektedir.

1993 yılında 3 ortak tarafından kurularak faaliyete başlayan UZMANLAR ELEKTRİK aydınlatma sektöründe İstanbul Perpa, Ankara Şube ve ulusal bazda yaygın satış pazarlama ağı ile faaliyet göstermekte..

Ampul&Armatür&Aydınlatma konularında uluslararası bu sahanın öncü firmalarının bayilikleri yanında ulusal distribütörlük yaptıkları firma ve ayrıca da kendi adlarına oluşturdukları “UZLIGHT” markası ile de sürekli büyüterek geliştirdikleri satış pazarlama faaliyetleriyle insanların daha ekonomik, daha kaliteli ve çok daha üstün aydınlanmalarını sağlamada önemli katkılarını artırarak sürdürmekteler..

Uzmanlar Elektrik General,Osram ve Philips firmalarının bayiliğinin yanı sıra Slyvania firmasının da Türkiye Genel Distrübitörlüğünü yapmaktalar..
Uzmanlar Elektrik General elektriğin Türkiye’de, Ortadoğu, Asya ve Afrika’da en büyük satıcısı konumunda..

Uzmanlar Elektrik her gün satış pazarlama alanlarını daha da geliştirerek sektörlerindeki varlıklarını kanıtlarlarken oluşturdukları ve kendi imalatları olan “UZLIGHT” markası ile de kendi pazar paylarını yine kendi markalarıyla zenginleştirerek sektörlerine bu gün Ulusal yarın ise Uluslararası alanda “UZLIGHT MARKASI’ nın yerini almasını da sağlamışlardır.

Ulusal ve Uluslararası pazarın önümüzdeki süreçte Led Ampul ve Armatür grubunda yoğunlaşacağını kendi gelişim planlarında öngören Uzmanlar Elektrik kalite ve fiyat performansını da temel strateji edinerek rekabet içindeki piyasalarında Led Ampul çağını bir çok markanın yanında kendi “UZLIGHT” markasıyla da büyüterek önümüzdeki dönem Türkiye çapında Led Ampul kullanımının önünü açıp yeni bir aydınlanma çağını başlatmışlardır.
Teknik ve kullanım açısından rakiplerinin üzerinde çok daha fazla performans gösteren Led ampullerde “UZLIGHT” ampulleri bu performansı en üst düzeyde gerçekleştirecektir.
Uzmanlar Elektrik her sahada gerçekleştirdiği satış ve pazarlama faaliyetlerini günümüzün olmazsa olmazı internet pazarlamacılığı,sanal alemde reklam tanıtım ve yaygın pazar ağının daha da geliştirilmesi konusundaki çalışmalarını çok daha fazla geliştirerek özellikle “UZLIGHT” markasının bu sektörün en önemli markası haline getirilmesi çalışmalarını yoğunlaştıracaktır.

Önümüzdeki dönem genel satış ve pazarlama faaliyetlerinde Uzmanlar Elektrik olarak bilhassa ve özellikle “UZLIGHT”” markasının Ulusal ve Uluslararası pazarlarda adından söz ettiren ve pazar payında hak edeceği yeri alacağı her türlü tanıtım reklam ve toplumda algı oluşturacak medyatik projeler ile bütün insanlığa ulaşarak insanların bulundukları ortamlarda çok daha kaliteli ekonomik aydınlanmalarını sağlamada üstlendikleri sorumlulukları yerine getirecektir..
Evet çağımız için “Aydınlanma Çağı” diyorlar..Işık çağı ve Altın çağ..
Çağımızın aydınlanmada ki markası da “UZLIGHT” çağı olarak sürdürülecektir.
UZLIGHT LED AMPÜL VE ARMATÜR..

Mustafa Fazlıoğlu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*